Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
Grizzlys ungdom

Ungdomssektionen styrelse
Ansvarig ordförande: Marcus Lindahl
Vice ordförande: Johan Löfgren 
Huvudstyrelsen representant: Karl Magnus Andersson 
Sportchef: Fredrik Lindahl
It/sekreterare: Tobias Lindfors 
Material: Patrik Löfberg
Föräldraföreningens representant: Angelica Nilsson 
Hockeyskolans representant: Marina Braun 
Skåneidrotten/utbildning: Kristian Nilsson 
Marknad Åsa Olofsson 

Kontakt ungdomsledare
Kontakt grizzlyskolan

Skridsko skolan
Sandra Löfberg 
073-943 32 73
Padas@live.se
Caroline Palm
072-358 04 60
Caroliine.palm@gmail.com
Niklas Johansson
073-432 01 96
Kvidingenicke@gmail.com
Patrik Ekdahl 
070-740 45 56
patrik@ekdahlsslip.se

Hockey skolan
André Hiertemy
073-231 50 57
hiertemyr@gmail.com
Daniel KARLSSON
073-390 11 05
daniel@rubinpool.se
Robert Ivarsson
0736425400
Robbanivarsson@hotmail.com
Dennis Erlandsson Torstensson
0734-381727
dennis@jannestransport.se

D3
Peter Jönsson
070-883 83 62
peter@bzrlog.com
Rasmus camper
rasmus.camper@gmail.com
Henrik brendheden
073-026 92 46
henrikbrendheden@hotmail.com
Jimmy soergel
0702459524
jimmy@skogsvardsbolaget.se

D2
Kristian Nilsson
072-983 61 74
kristian@icebolt.se
Ulf Jönsson
070-290 51 02
uffekj@hotmail.com
Mikael Alfredsson
Mikaelalfredsson@hotmail.com
Fredrik Nilsson
070-285 80 70
fidde_kx@hotmail.com
Henrik drott 
070-587 58 65
henrikdrott@hotmail.com

Andreas Nilsson 
andreas@markteamet.se

D1
Anders Eliasson
0723892424
eliassonenator@gmail.com
Patrik Löfberg
073-422 75 76
pro_hockey20@hotmail.com
Åsa Olofsson
070-509 46 64
atlant02@live.se
Fredrik csuroyai
0736551200
fredrik.csurolyai@icloud.com
Tobias Lindfors 
072-352 86 48
tobias.lindfors@grizzlys.se

Kontakt
Kansliets öppettider
Tisdag-Fredag 13.00 - 16.00

Kontaktuppgifter
042-546 66
grizzlys@telia.com

Kontaktpersoner
Marina: 076-886 98 38
Marcus lindahl 0733372399

Styrelsen
styrelsen@grizzlys.se
 
Våra sponsorer
Annonslänkar